O inwestycji

Stawowa Residence to kameralny kompleks składający się z dziewięciu budynków mieszkalnych, ulokowany w Bronowicach Wielkich, na północnym-zachodzie Krakowa. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą o tych, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę i wysoki standard wykończenia wnętrz, ale także przestrzeń otaczającą lokum. Przemyślana aranżacja zapewnia rozległe, estetycznie zagospodarowane tereny zielone, z harmonijnym oświetleniem oraz placem zabaw. Nowoczesny, ale jednocześnie stonowany charakter elewacji współgra z najbliższym otoczeniem jednorodzinnej zabudowy, a prosta bryła budynków dodaje inwestycji klasycznej elegancji.

Dogodna lokalizacja
Duże przeszklenia
Nowoczesny design
Miejsca parkingowe
Podwyższony standard

Edukacja

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest bliskość placówek edukacyjnych, dzięki czemu, aby dotrzeć do przedszkola czy szkoły nie jest konieczne przebijanie się przez całe miasto, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i uniknąć spóźnień i stresów. Nieopodal Stawowa Residence znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa oraz gimnazjum.

Zakupy

Dzięki doskonałej lokalizacji, mieszkańcy Stawowa Residence mają bezpośredni dostęp do jednej z największej w Krakowie stref usług komercyjnych. W promieniu jednego kilometra znajduje się między innymi; Galeria Bronowice, IKEA, Makro Cash and Carry, Lidl, liczne punkty gastronomiczne, ale również Urząd Pocztowy, Punkt Obsługi mieszkańców czy stacje paliw.

Rekreacja

Miłośnicy przyrody oraz osoby aktywne fizycznie docenią znajdujące się w okolicy, liczne tereny zielone; Tenczyński Park Krajobrazowy, poligon wojskowy Pasternik oraz Las Wolski to miejsca idealne na spacer, poranne biegi czy jazdę na rowerze.
150 mieszkań
4 etapy inwestycji
133 już sprzedanych
17 mieszkań dostępnych

Imperial Residence Stawowa

Stawowa 152, 31-346 Kraków

Powiększ mapę

Pokaż na mapie

  • Wszystkie
  • Komunikacja
  • Szkoły
  • Sklepy
  • Restauracje
  • Fitness
  • Kultura
Architekci
Projekt stworzony został przez architektów z pracowni Archi-pro Studio Projektowe, które działa na rynku usług architektonicznych od 1999 roku. Firma wykonuje pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, współpracując z inżynierami konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych czy teletechnicznych. Pracownia ma na swoim koncie wiele koncepcji architektonicznych, projektów budowlanych i wykonawczych, a także projektów wnętrz dla wielu klientów indywidualnych i dużych firm, takich jak Eurovia, Strabag, Mostostal Warszawa, Echo-Investment, Polskie Domy czy Mak-Dom.
 
W swoich projektach łączy oryginalne nowoczesne formy z funkcjonalnością oraz zachowaniem oszczędnych rozwiązań. Do głównych realizacji pracowni, obok licznych projektów mieszkalnych, należą Zator Park Rozrywki, Galeria Handlowa Krosno czy Wieliczka Apart Hotel.
Wykonawca budynku
Generalnym wykonawcą inwestycji jest Ruko Sp. z o.o., która od 2009 roku realizuje inwestycje w obszarze zabudowy wielorodzinnej, przemysłowej, biurowej a także obiektów użyteczności publicznej . Firma posiada bogate doświadczenie, będąc generalnym wykonawcą inwestycji takich jak SAWIG OFFICE, Tarasy Twardowskiego, Kamienica Koronna, S-MALL PARK w Skawinie, Imperial Business Center, Imperial Green Park Villa, Ariańska 4-6 Apartamenty, Łagiewnickie Wzgórze. Profesjonalne podejście do każdego projektu, doświadczona i wykwalifikowana kadra kierownicza zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług a także terminową realizację inwestycji.