Trzmielewski Investment
top
imperial

Godny zaufania deweloper Kraków

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą

inwestycje mieszkaniowe

oraz projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Powierzchnia czterech realizowanych projektów to ponad 15 tys. m2 o wartości 102 mln zł. Spółka dynamicznie się rozwija, planując m.in. rozpoczęcie budowy ponad 10 tys. m2. PUM do końca 2017 roku, 13 tys. m2 GLA w 2018 roku, a także debiut na rynku obligacji Giełdy Papierów Wartościowych CATALYST oraz założenie Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego.

 

Więcej informacji o firmie Imperial Capital znajdziesz na naszej stronie www.imperialcapital.pl

Założycielem, właścicielem 100% udziałów i Prezesem Imperial Capital jest 29-cio letni Maciej Trzmielewski, który doświadczenie zdobywał głównie w branży finansowej oraz nieruchomości. Własną działalność prowadzi od 2009 roku. Za pomocą spółek celowych realizuje inwestycje deweloperskie na rynku biurowym oraz mieszkaniowym.

 

Posiadacz wielu dyplomów – m.in. Executive MBA Central Connecticut State University i Politechniki Krakowskiej, studiował na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Były sportowiec, uczestnik wielu szkoleń, kursów i konferencji. Sportowy charakter oraz ambicje przeniósł do sfery biznesu. Realizując własne wartości stworzył Imperial Capital.

 

Trzmielewski Investment sp. z o.o. jest prywatną spółką, której właścicielem 100% udziałów jest Maciej Trzmielewski. Jej celem jest zwiększenie efektywności i optymalizacja struktur inwestycyjnych grupy Imperial Capital oraz realizacja inwestycji z innych sektorów rynku, niezwiązanych z grupą Imperial Capital oraz rynkiem deweloperskim.

office
130
mln
wartości realizowanych
inwestycji
88,2
mln
budżetu realizowanych
projektów
20 100
m2
powierzchni
w budowie
168
 
mieszkań
w realizacji
200
osób
zaangażowanych
w realizację projektów
Imperial Green Park Villa
Imperial Green Park Villa
Imperial Stawowa Residence III
Imperial Stawowa Residence III
Imperial Stawowa Residence II
Imperial Stawowa Residence II
Imperial Stawowa Residence I
Imperial Stawowa Residence I
Imperial Business Center
Imperial Business Center

Startujemy
z IV Etapem

Zapytaj o szczegóły
w Biurze Sprzedaży